Körfez'in Yeni İncisi

Anasayfa > HAKKIMIZDA

Bin 453 Kafe / Restaurant

Şubat ayında faaliyete başlayan 1453, yaklaşık dört aylık bir tadilat sonrasında müşterilerine hizmet vermeye başladı. Hafta içi cafe-restaurant olarak hizmetlerine devam eden mekan, sabah 08.00’dan gece 00.00’a kadar açık. Serpme kahvaltı (VIP ve normal), menemen, kahvaltı tabağı, omlet çeşitleri, aperatifler, bazlama tost, çi börek, özel burgerlar, makarna çeşitleri, salata çeşitleri, steak etler ve spesiyal yemeklerin de yer aldığı Bin 453 Cafe Restaurant’ta hem soğuk hem de sıcak içeceklerinizi de bulabileceksiniz. Her gün canlı müziğinde yer aldığı mekan da Karadeniz ezgilerini, Türk halk müziğinin eşsiz eserlerini dinlemek mümkün.

Bin 453 Kafe / Restaurant olarak açık kapalı salonlarımız, kır düğünü için ferah alanımız ile 800 kişi kapasite sağlayarak her türlü isteği karşılamak gayesindeyiz.

Her zaman kalite, sağlık ve lezzet ilkelerini gözeten yemekler sunabilmek için tümü ürünleri kendimiz üreterek, usta ellerle birlikte harmanlayarak müşterilerimizden en olumlu dönüşleri almak için çabalıyoruz

Müşterilerimizin yorumlarını dinleyerek, şikayetleri bir fırsat olarak belleyip, kendimizi daha da iyileştirmek için çabalıyoruz. Şirket misyonumuzu sürekli daha ileriye götüren personel kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çözümleyici düşünce yapısıyla hareket etmek için çabalıyoruz.